בלוג טיולים

בלוג טיולים

טיולים חלק מאיכות חיים

האני מאמין שלי הוא שילוב בין עשייה והגשמה עצמית, לבין חיים בבריאות ושלווה. כשזה כולל גם תחושת שייכות, משפחתיות, זוגיות ו/או חיי קהילה. כמו גם – תזונה בריאה, פעילות גופנית, תחושת משמעות ומטרה, טיולים,  אורח חיים בריא, וקצב חיים נוח.

גדלתי במשפחה שטבע הוא חלק בלתי נפרד ממנה. ואני משתדלת לגדל ככה גם את משפחתי. מאמינה בלב שלם ב"אמבטיית טבע" וביכולת של הטבע לשפר את בריאותנו ואת איכות חיינו. גם בני הבית אצלנו יודעים – אם משהו מטריד אותי/ אותנו, או יש תקופה לחוצה – מתחילים בלקחת אויר…אבל תמיד, פעילות גופנית או יציאה לטבע, הם דרך נפלאה לעשות ריסטרט ולחזור לפוקוס מאוזן יותר.

כולנו משתדלים  לצבור כמה שיותר חוויות ולהגשים כמה שיותר חלומות. וכיון שאני גם אוהבת לתעד את הרגעים, העשייה והכייף המשפחתי. התמונות שלנו בבית גם הן אוסף של חוויות. וכל שנה, אני אורזת  את מה שעברנו באלבומים, שמהווים עבורנו מזכרת כייפית וסימן דרך.

כיון שכולנו בעשייה מתמדת, הפסקות הטבע והטיולים, הם חלק בלתי נפרד מאורח חיינו. וכמו שאני אוספת רעיונות  ממטיילים אחרים, החלטתי לשתף גם אתכם בטיולים שלנו. שאולי יעשו לכם חשק לשלב את התזונה הבריאה, עם טיולי טבע בארץ ובעולם

עבורכם -חלק מאלבומי הטיולים שלנו, עם טיפים והמלצות. תיהנו! 

תאילנד

ניו זילנד

הולנד

אוסטרליה

ארצות הברית

מונטנגרו

הונגריה

בולגריה

מסע פולין

צ'כיה

רוסיה

חלקו עדיין בבנייה, שווה לחכות

Summary
בלוג טיולים
Article Name
בלוג טיולים
Description
המלצות על טיולים לבד, ביחד, בזוג וכמובן עם המשפחה. טבע, בריאות, איכות חיים, פעילות וטרקים, בארץ ובעולם. שילוב של האהבות והתחביבים הגדולים שלי: יחד משפחתי , טיולים (דרך הרגליים), תיעוד...בריאות ואיכות חיים.